www.evasasinkova.cz
 
Tel: ​+420 732 963 399
info@evasasinkova.cz
 

 

 

 

KULTURNÍ POŘADY » Two voices

 

TWO VOICES

 

 

Two Voices  Jana Rychterová - zpěv, kytara, Dája Šimíčková - zpěv
kontrabasistka Eva Šašinková a houslista Michal Žára

 

 

Vokální skupina Two Voices svůj repertoár staví na humoru a slavných klasických melodiích velikánů klasické hudby s osvěžujícími texty Jany Rychterové. Dája Šimíčková a Jana Rychterová zpívají vážnou hudbu a čekají, že se publikum bude smát. A ono se opravdu směje. Krásné melodie v doprovodu kytary , houslí či violy Michala Žáry a kontrabasistky Evy Šašinkové totiž dostaly takové texty, že se zrodil nový hudební styl stylu crossover, a to CRAZY CLASSIC.  

Chačaturjanův Šavlový tanec je o krádežích, Na krásném modrém Dunaji o jídle, Badinerie o cestování s navigací či Beethovenova Osudová o betonových skladbách potěší svým humorem široké publikum i uši milovníků vážné hudby. Ovšem náhle vás překvapí poeticky laděné skladby jako Dvořákovo Largo, Debussyho Dívka s vlasy jako len, nebo Vás může ohltit Bachův Air.  Vokální seskupení získalo svoji popularitu v různých televizních pořadech (Uvolněte se, prosím, Talentmánie, Před půlnocí, Dobročinná akademie Paraple, Vtip za stovku, Sejdeme se na Cibulce), ale i v pořadech ČRo 2 Praha (Tobogán, Radiodárek, Lenoška Ivo Šmoldase).

 

Koncert VŠECHNO NEJLEPŠÍ 
Program pro slavnostní příležitosti, chrámové prostory či adventní a vánoční koncerty nebo slavnostní ceremoniály. Slavnostní atmosféru navozují nejkrásnější melodie velkých skladatelů (Bachův Air, Beethovenova Patetická, Ferriův Tajuplný ostrov nebo předehra Charpentierova Te Deum) s poetickými texty.

Koncert TWO VOICES
Inteligentní humor, skvělá hudba, oslovení milovníků hudby i široké veřejnosti - zábavný pořad složený ze známých skladeb velkých klasiků s originálními texty, lahůdkami populární hudby a jiné vtipnosti, v němž nechybí osvěžující mluvené slovo, ale ani krásné vážné skladby. Koncert se setkává se skvělou diváckou odezvou, je vhodný pro malou i větší scénu, akce KPH, festivaly, open air akce, větší kluby apod.

FIREMNÍ VYSTOUPENÍ Two Voices 
Osvěžující zpříjemnění společenských večerů, firemních akcí, lékařských či jiných odborných kongresů a seminářů

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.